top of page

English Access Microscholarship Program у Дніпрі

ГО "Нове бачення" здійснює у Дніпрі (2017-2020 рр.) програму ACCESS, яка підтримується Посольством США в Україні.

Перший випуск програми відбувся у червні 2019 р.  

Мета проекту

 

Мета Проекту – допомога обдарованій малозабезпеченій молоді віком від 13 до 15 років у вивченні англійської мови шляхом проведення інтенсивних занять. Проект дає можливість українським учням більше дізнатись про культуру і цінності, поглибити свої знання англійської мови, розвинути лідерські навички, взяти активну участь у розвитку України, а також розширити свої можливості для можливої участі у майбутніх програмах обміну.

 

Цільова аудиторія проекту

 

Проект ACCESS здійснюється  для групи з 20 дітей особливої соціальної категорії (діти сироти, напівсироти, з багатодітних сімей, малозабезпечені, діти АТО, вимушених переселенців і т. п.) на постійній основі протягом двох років.

 

Оголошення про новий набір:

                     завершено

ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ У БЕЗКОШТОВНІЙ ДВОРІЧНІЙ «ПРОГРАМІ МАЛИХ СТИПЕНДІЙ З ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ПОСОЛЬСТВА США В УКРАЇНІ» (English Access Microscholarship Program)

 

Оголошується прийом заявок від дітей віком 13 – 15 років, які хотіли б знати англійську мову, до «ПРОГРАМИ МАЛИХ СТИПЕНДІЙ З ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ПОСОЛЬСТВА США В УКРАЇНІ» (English Access Microscholarship Program, скорочено Access).

 

Програма Access надає можливість учням з малозабезпечених і соціально вразливих родин, які не знають англійської мови або мають мінімальні знання з неї, безкоштовно поглибити свої знання англійської мови, більше дізнатись про Сполучені Штати Америки, їх культуру і цінності, розвинути лідерські навички і взяти активну участь у розвитку України.

 

МІНІМАЛЬНИЙ ВІК ДЛЯ УЧАСТІ: 13 років

 

ТРИВАЛІСТЬ ЗАНЯТЬ: 2-3 рази на тиждень по 2 години (можливі перерви під час шкільних канікул) з жовтня 2019 р. до червня 2021 р.

 

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА: Програма Access оплачує всю вартість навчання, підручників, а також інтенсивних занять учасників на базі дитячого літнього табору у червні 2021 року (біля 5 днів).

 

КАНДИДАТИ НА УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ ПОВИННІ НАДАТИ:

1) Посвідчення особи або свідоцтво про народження (копію).

2) Табель або атестат навчального закладу з оцінками за останній навчальний рік (копію).

Загальний середній бал успішності з усіх предметів повинен бути не меншим, ніж 8 з 12.

Щодо шкільної оцінки з англійської мови, то вона може бути і нижчою, ніж 8 балів: головне, бажання її вивчати!!!

3) Документ, що підтверджує фінансовий стан дитини або її сім’ї (копію).

Таким документом може бути, наприклад, або довідка малозабезпеченої особи/сім’ї; або акт обстеження матеріальних умов, завірений представниками органів соціального захисту або навчального закладу; або посвідчення  особи/cім’ї, яка перебуває у інших складних матеріальних обставинах, наприклад, переселенця, учасника АТО, про інвалідність дитини, багатодітної чи неповної сім’ї, або документ про призначення матеріальної допомоги чи субсидії в зв’язку із складним матеріальним станом тощо.

4) 2 фотографії розміром 3 х 4 см

5) Коротке резюме (перелік досягнень і навичок кандидата на участь у програмі, чому кандидат бажає взяти участь у програмі) – не обов’язково англійською мовою.

ACCESS_2019_4.jpg

 

6) Рекомендаційні листи від навчального закладу, у якому навчається кандидат, і вчителя англійської мови (якщо кандидат вивчає цей предмет у своєму навчальному закладі).

Копії документів надавати до 20.09.2019 р. до громадської організації «Нове бачення» за адресою: м. Дніпро, проспект Пушкіна, буд. 55, оф.№227. Контакт для довідок: Олександр Шаньгін, тел.: 099 658 2562; eл-пошта: newvisionngodp@gmail.com

 

Також відскановані документи можна надсилати на адресу ел.пошти: newvisionngodp@gmail.com, або access-ua@ph-int.org     . У темі повідомлення вказувати «Програма англійської мови в Дніпрі» і  прізвище кандидата.

 

Після 20.09.2019 р. з кандидатами на участь були проведені співбесіди. Група набрана, 4 особи в резерві програми.

Друга група почала занняття у листопаді 2019 року і вже завершила свій перший навчальний рік.

 

В умовах пандемії COVID-2019 навчання у Програмі ACCESS у Дніпрі було переведено в режим онлайн.  Заняття тривали до червня, і ми сподіваємося на їх продовження восени.

bottom of page