top of page

         Ділова англійська онлайн

                  для вимушених переселенців 

Громадська організація «Нове бачення» завершила соціальний проект «Ділова англійська онлайн для вимушених переселенців». Навчання проходило з 1 листопада 2015 по 29 лютого 2016 - перший набір та з 1 березня по 30 червня 2016 року - другий етап проекту  в п'яти регіонах: у Київській, Луганській, Дніпропетровській, Одеській та Миколаївській областях за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

 

Мета проекту

 

В рамках онлайн-навчання дати учасникам базові навички володіння англійською мовою, необхідні для успішного працевлаштування та інтеграції в новому середовищі. Всі матеріали для змішаного навчального курсу будуть забезпечені Посольством США. Викладачі та онлайн-інструктори – це професіонали, відібрані за результатами відкритого конкурсу.

 

Цільова аудиторія проекту

 

Курс ділової англійської в першу чергу для тих, хто проживє в Дніпропетровській області, має статус вімушених переселенців та хоче вдосконалити свої знання англійської, щоб бути конкурентноздатним на ринку праці.  

 

Навчання буде відбуватися таким чином:

 

Курс розрахований на чотири місяці. Учасники зможуть приєднатися до онлайн-класу у вигляді блогу чи вікі. Вони будуть виконувати завдання, брати участь у дискусійних форумах, і створювати свої власні блоги. Очікується, що щотижня учасники будуть приділяти онлайн-курсом не менше шести годин. Учасники також матимуть можливість працювати в малих групах через Skype або Google Hangout протягом 30 хвилин на тиждень для розвитку розмовних навичок. Крім того, два рази на місяць буде проводитися розмовна сесія з викладачами для закріплення отриманих навичок. По закінченню курсу всі учасники, що успішно закінчили базовий курс ділової англійської отримають сертифікати.

Ми запрошуємо до участі в проекті мотивованих, активних молодих людей, які мають статус вимушених переселенців та володіють базовою англійською, який відповідає рівню А2.

 

19 жовтня у прямому ефірі Дніпропетровського обласного телеканалу 51 представники організації Марина Теплова, Катерина Філатова та Вікторія Бессараб детально розповіли про проект та повідомили, як ще можна приєднатися до цієї соціальної ініціативи. Всі бажаючи, які мають статус вимушених перееселенців, мають заповнити анкету та пройти тест на знання англійської. Сьогодні ще можна долучитися до програми. Інформацію про хід проекту, його особливості та критерії відбору учасників можна дізнатися з інтерв'ю. 

 

Ті, хто успішно виконає тест, будуть запрошені на співбесіду в офіс ГО «Нове бачення» в м Дніпропетровську. Бажаючі взяти участь з інших областей можуть отримати інформацію від координатору проекту в кожній області. 

 

Вже відбулися перші співбесіди! Приємне враження справили ті, у кого рівень англійської відповідає заявленим критеріям. Але ще більше вразила мотивація тих учасників, у яких рівень англійської трохи нижчий. Більшість з них готові вчити мову додатково, з власними дітьми ... Це дуже важливо, тому що сьогодні кар'єрне зростання в багатьох компаніях залежить саме від навичок ефективної комунікації і знань іноземних мов. Особисті історії, бажання реалізувати свій потенціал, позитивна енергія ...

 

У всіх учасників проекту рівень розмовної англійської різний, але бажання бути реалізованим і корисним всіх надихало! Ті, хто наполегливо виконували завдання онлайн та брали участь у навчальних сесіях, значно покращили свій рівень англійської. Але важливим було й те, що учасники у проекті знайшли нові контакти та нових друзів. Підведення підсумків курсу відбулося у Центральній бібліотеці міста Дніпро 5 липня 2016 року. Проект успішно завершено, а випускники отримали сертифікати. 

bottom of page