top of page

Dnipro Open – це унікальна можливість узяти участь у дебатах та навчальних тренінгах з ораторської майстерності, навчитися технології аргументації і стратегіям переконання. Також учасники можуть почути різні точки зору з актуальних питань демократії та прав людини, поспілкуватися з провідними тренерами, науковцями, суддями. 

Dnipro Open 2017 - новини

Dnipro Open 2016 - Восьмий відкритий дебатний турнір ГО "Нове бачення" проводить у партнерстві з Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума» та за інформаційної підтримки Дніпропетровської обладміністрації 

Про освітні можливості дебатів, розвиток громадянських компетенцій та перспективи молоді говорить Тетяна Ремех - старший науковий співробітник лабораторії суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук

Dnipro Open 2014

Part 1

Проект "Навчання демократії через дебати"

Громадська організація "Нове бачення" восьмий рік поспіль проводить відкритий дебатний турнір Dnipro Open. Дебати дозволяють обговорювати актуальні та суспільно важливі теми, глибше розуміти сутність проблем та шукати способи їхнього розв'язання. Залучення молоді до дебатів сприяє навчанню принципам цивілізованої дискусії та утвердженню демократичних методів та процедур.

Для багатьох дебати - це стиль життя. В умовах інформаційної війни вміння відрізняти факти від інтерпретацій стає все більш актуальнішим. Важливо не тільки навчати мистецтву аргументації тих, хто здатен вчитися, але й ще долати стереотипи та упередження. Шкільні та студенські дебати саме і навчають вмінню аргументувати, ставити запитання, шукати протиріччя, розуміти складнощі та бути більш відповідальними за слова. 

 

Dnipro Open 2017 - фінал

Dnipro Open 2016 у м. Дніпро вже восьмий рік поспіль збирає найкращих дебатерів України

Фінал у Всесвітньому форматі шкільних дебатів. На Сьомому дебатному турнірі Dnipro Open 2015, який проходив у Дніпропетровську з 20 по 22 лютого, обговорювалися питання місцевого самоврядування та державного управління. Переможцями в україномовному форматі стала команда "Треш" з м. Бердянська, тренер - Масютіна М.Е.

Dnipro Open 2014

Part 2

Проект "Навчання демократії через дебати"

Dnipro Open 2013 Debate Tournament - final WSD

 

The debate tournament was organized by NGO "New Vision" according to IDEA standards (idebate.org) at three debate formats: Karl Popper, World School Debate and British Parliamentary. Dnipropetrovsk, Ukraine, 15 - 17 February 2013.

bottom of page